dsc_0026_s2.jpg

            Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami „Chemia” w Bydgoszczy powstało 10 lipca 1945 roku jako Wojewódzka Hurtownia Chemiczna. Pierwszą siedzibą była hurtownia przy ul. Mazowieckiej 31/33.   7 lat później dalsza działalność hurtowa prowadzona była przy ulicy Dworcowej 83. W 1964 roku hurtownia chemiczna została przeniesiona do nowo wybudowanej siedziby przy ulicy Łęczyckiej 8. Istnieje do dnia dzisiejszego. Przy czym 01 stycznia 1995 roku firma „Chemia” została przekształcona    w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym XIII Wydz. Gospodarczy w Bydgoszczy pod nr KRS 0000080461. Kapitał zakładowy 452.500zł.

„Chemia” Sp. z o.o. jest zatem firmą z dużymi tradycjami handlowymi. Kilkadziesiąt lat działalności na rynku handlowym owocuje dużym doświadczeniem pracowników, profesjonalną znajomością rynku oraz różnych zagadnień z branży chemicznej. Spółka utrzymuje długofalowe, sprawdzone kontakty handlowe z 260 dostawcami i producentami z całej Polski oraz częściowo z zagranicy, którzy zaopatrują nas w ponad 6.000 artykułów. Sprzedawane wyroby posiadają atesty techniczne, świadectwa ITB i oceny higieniczne PZH. Między innymi dzięki temu przedsiębiorstwo „Chemia” sp. z o.o. jest jednym z większych dystrybutorów produktów chemicznych w regionie.

Oferujemy w sprzedaży szeroki asortyment wyrobów przemysłu chemicznego w tym:

Posiadamy specjalistyczną hurtownię w Bydgoszczy przy ul. Łęczyckiej 8 oraz firmowy sklep detaliczny w Bydgoszczy przy ul. Łęczyckiej 8. W sklepie firmowym posiadamy mieszalniki farb DULUX, NOBILES, DEKORAL. W sprzedaży mamy również gotowe, wysokiej jakości farby Dulux, Dekoral, Nobiles, Hammerite oraz impregnaty do drewna SADOLIN, wykładziny obiektowe PCV, tworzywa sztuczne, folie, ceraty i chemię gospodarczą.

U nas klient zawsze spotyka się z miłą i życzliwą obsługą oraz fachowym doradztwem personelu.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ FIRMY I SKORZYSTANIA Z SZEROKIEJ OFERTY HANDLOWEJ ORAZ PROMOCJI MIESIĄCA

dsc_0019_s2.jpg dsc_0051_s2.jpg gekoplast-plyty-kanalikowe-pp-plyty-kanalikowe-pp-kartonplast-tekpol-676585-fgr_s2.jpg

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej