Oferty pracy

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do pracy w naszym sklepie firmowym. Jeśli jesteś komunikatywny, ambitny i zmotywowany do pracy to czekamy właśnie na Ciebie. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Sprzedawca

Wynagrodzenie: 4350 zł – 4800 zł brutto

Forma zatrudnienia: umowa o pracę (1 etat)

Twoje obowiązki

  • Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • Prezentacja i sprzedaż produktów (m.in. farb, lakierów, środków czystości)
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie
  • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie m.in. średnie lub zawodowe
  • Uczciwości i odpowiedzialności
  • Zaangażowania, ambicji i samodzielności w realizacji zadań
  • Komunikatywności

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole
  • Premie uznaniowe uzależnione od wyników finansowych spółki
  • Zakładowy Fundusz socjalny (m.in. dofinansowanie do wczasów pracowniczych)
  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Aby aplikować wyślij swoje cv na adres e-mail: kadry@chemia.bydgoszcz.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.Ch „Chemia” sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”